Skip links

Aktyvių šeimų renginys

Šių metų gegužės 15 dieną, minint Tarptautinę šeimos dieną, Bendruomeniniuose šeimos namuose vyko renginys „Aktyvioms šeimoms“, kuris tapo tradicija įgyvendinat projektą „Kompleksinių paslaugų šeimai plėtra Širvintų rajone“. Suvažiavo Bartkuškio, Barskūnų, Bagaslaviškio šeimos.

Renginį pradėjo projekto koordinatorė Viktorija Pankova, pristatydama svarbiausius projekto pasiekimus, tolesnes veiklos perspektyvas, akcentavo, kad tokių rezultatų nebūtų buvę įmanoma pasiekti be didžiulio asociacijos „Kartų namai“ indėlio. Turime unikalų socialinį projektą rajone, kurį plėtojant, stengiamasi patenkinti susirinkusiųjų tėvų ir vaikų poreikius. Vykdomos projekto veiklos prisideda prie pokyčių šeimoje: skirtingi užsiėmimai – skirtingos patirtys, požiūrių kaita, ugdomas gilesnis supratimas santykyje su vaiku.

Renginyje dalyvavę tėvai ir vaikai nenuobodžiavo ir noriai įsitraukė į kūrybinį procesą, kurdami savo saldainių medį. Džiaugsmą kurti padovanojo gėlių salono „ŽA“ savininkė Žaneta, o „ArtG + Studio“ savininkas Arturas Gerulskis dovanojo daugiavaikei šeimai fotosesiją.

Projekto dalyvių sėkmės istorijos, įspūdžiai, naujos patirtys ir padėka organizatoriams yra didžiausias įrodymas, kad einame teisinga linkme: šeimoms reikia dėmesio ir tokių projektų.

Nuoširdžiai dėkojame už paramą, parodytą dėmesį ir suteiktas malonias akimirkas: gėlių salonui „ŽA“ savininkei Žanetai Aleksandravičienei, „ArtG + Studio“ savininkui Arturui Gerulskiui, UAB „Riolis“, Arvydui Golcui ir Deimantei Stankevičiūtei.

Renginio nuotraukų galerija