Skip links

Širvintų Globos centras skyrė smagų ir turiningą pusdienį globėjų šeimoms

Kol globėjai mėgavosi draugija su Tarnybos atestuotais asmenimis gamtos apsuptyje, dalindamiesi džiaugsmais ir rūpesčiais, jų vaikai smagiai laiką leido naujame žaidimų kambaryje „Sapnas“. Juos su ledais smagiai pasitiko Mikė ir Drakonas. Puikus oras dovanojo geras nuotaikas bei galimybę laiką leisti gryname ore. Visą pusdienį vaikai pramogavo aktyviai pūsdami didžiulius muilo burbulus, varžydamiesi estafetėse, gamindami popierinius darbelius, šokdami, bendraudami tarpusavyje bei mėgaudamiesi kitomis žaidimų kambaryje esančiomis pramogomis.

Džiaugiamės tokiu dideliu būriu susirinkusių vaikų ir dėkojame jų globėjams, kurie net dirbdami rado laiko vaikus atlydėti į šią smagią popietę. Kai kurie globėjai nepabūgę ir tolimo kelio, atvyko iš Vilniaus ir Šiaulių miestų, kurie globoja Širvintų rajono vaikus. Tik atvykę nestokojo pagyrų Širvintų miesteliui, kuris jiems pasirodė be galo gražus ir jaukus. Pasibaigus pramogoms su šeimomis jie nuskubėjo iš arčiau pasigrožėti išpuoselėtu centru, alėja ir naujai, tik vakar atidarytu skvereliu su nuostabiais muzikiniais fontanais, žaidimų zona ir pėsčiųju tiltu, kurį Širvintų gyventojams ir jų svečiams dovanojo Širvintų savivaldybė.

Po visų veiklų vaikų laukė diplomų įteikimai, Globos centro dovanėlės ir cukraus vata.

Už tai kad šioje šventėje netrūko vaišių vaikams dar kart dėkojame prekybos centrui „IKI“, kurie gausiai skyrė skanumynų ir kitų gardžių dovanų vaikams. UAB „Lingretai“ ir jo savininkui Rolandui Gotovskiui už dovanotas pramogas, kuris nė nesvartydamas sutiko apmokėti šios dienos pramogas vaikams vaikų žaidimų kambaryje. Vaikų žaidimų kambario „Sapnas” personažams Vilmai Lisauskienei ir Laura Stukienei už prasmingą savanorystę ne pirmą kartą savo išradingumu stebinant Globos cento mažuosius savo kūrybinga veikla.

Buvo labai smagu praleisti šią vasaros dieną kartu ir iki kitų susitikimų.