Skip links

Svečias iš Turkijos

„Noriu suteikti Širvintų r. socialinių paslaugų centro gyventojams kažką gražaus, kas tikrai juos pradžiugintų. Noriu, kad jie pabūtų kitoje aplinkoje, kurioje visi drauge susėstume, pabendrautume, pasivaišintume“ – tokį pasiūlymą centro direktorė Neringa Lubytė išgirdo iš savo kelionių agentūrą „Labas“ įsteigusio verslininko Mustafa Erkut ir jo žmonos Indrės. Tai jau nebe pirmas verslininko susitikimas su centro gyventojais. Pernai senolius pradžiuginęs nauju muzikiniu centru, šiemet Trijų Karalių šventės proga šis žmogus dovanojo nepaprastą staigmeną – gausius šventinius pietus kavinėje „Suzana“.

Širdį sušildo tokios iniciatyvos – kai net iš tolimos Turkijos atvykęs žmogus taip nuoširdžiai rūpinasi kitais. Tokios akimirkos dar kartą parodo, kad Lietuvoje turime tiek daug jautrios ir plačios širdies žmonių. Žmonių, kurių gerumas virsta štai tokiomis puikiomis iniciatyvomis.

„Mes visi kažkada būsime seni,“ – sako Mustafa į pietus su senoliais atsivežęs ir savo puikiai lietuviškai kalbantį sūnų. „Laikau save pusiau lietuviu, kadangi mano nuostabūs vaikai ir mylima žmona yra lietuviai. Mano namai ten, kur gyvena šeima,“ – įsitikinęs vyras, besirūpinantis žmonėmis, kuriems labai trūksta dėmesio ir žmogiškosios šilumos. Ačiū Mustafa ir Indrei Erkut už gražią šventę senoliams! Ačiū Suzanai ir Grachikui Simonyan už svetingumą ir šiltą priėmimą. Ačiū Socialinių paslaugų centro kolektyvui! Tokios gražios idėjos tegu būna pavyzdys visiems!